درباره آناهیت

 

فروشگاه آنلاین آناهیت  

 امروزه برای بیشتر نیازهای روزمره راه حل های جدیدتری وجود دارد، ازجمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام میکند .

مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می برند . مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب میکند و مایل است دقیق تر و با اطمینان بیشتری انتخاب کند . زندگی امروزی بی گمان خرید به روش های نو تر ، هوشمندانه تر و البته لذت بخش تری را می طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد کاربران سرویس های اینترنتی و مشتریان فروشگاه های اینترنتی افزوده می شود .

در این میان گروه تولیدی و بازرگانی فرآیند پالایش آب مهر مازند صاحب امتیاز وبسایت آناهیت و مالک برند آناهیت در ایران با شماره ثبت 12431 اولین مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی کالای کیفیت آب در ایران است. مدیران این مجموعه با سالها تجریه تخصصی و متمرکز در زمینه دستگاه ها و فیلتر های تصفیه آب در قالب این وبسایت حرفه ای پا به این عرصه گزارده اند تا با تابانیدن حقایق علمی و آزمایشگاهی بر محصولات تصفیه آب در بازار کم بهره از این نور در ایران، انتخاب را برای مصرف کنندگان راحت تر و حرفه ای تر نمایند. این فروشگاه اینترنتی با در اختیار داشتن آزمایشگاه های مجهز و مدرن، پس از تایید فنی و کارشناسانه محصولات مرتبط با کیفیت آب و ارائه نقد و بررسی هر یک از محصولات به کاربر ، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی طرفانه در میان آنها، نهایت تلاش خود را می کند. کاربران و مشتریان می توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود جهت تامین تجهیزات لازم برای آب شربی سالم، وبسایت آناهیت را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید نمایند.

آناهیت حاصل ده سال تجربه کارشناسان و متخصصین تولید، توزیع و خدمات پس از فروش شرکت فرآیند پالایش آب مهر مازند در صنعت آب و فاضلاب کشور است ، تجربه و تلاش های بی وقفه ای که صادقانه در راستای تهیه و تامین آب شربی سالم و عاری از هر نوع آلاینده صورت پذیرفته تا علاوه بر گسترش فرهنگ سلامت در جامعه، دسترسی به کالاهای مرتبط با کیفیت آب را آسان و آسان تر سازد. چرا که همواره بهترین ها شایسته مشتریان ایرانی است.

به دنیای زلال آناهیت خوش آمدید ...

Enjoy healthy drinking water