حریم خصوصی

حفظ حریم خصوصی

آناهیت متعهد به آگاه نگه داشتن بازدیدکنندگان در ارتباط با نحوه گردآوری اطلاعات در وب سایت ما به آدرس www.anahitwater.com   است. با استفاده از این وب سایت، یا هنگام دریافت هرگونه محصول یا خدمات از طریق این وب سایت، شما موافقت خود را برای گردآوری و استفاده از اطلاعات مندرج در این سند مربوط به سیاست حفظ حریم خصوصی اعلام می کنید. آناهیت تنها مالک اطلاعات جمع آوری شده در این وبسایت است. ما این اطلاعات را به هیچ وجه، غیر از مواردی که در اینجا آورده شده نفروخته، اجاره نداده و به اشتراک نمی گذاریم. آناهیت در بخش ها و به روش های مختلف اطلاعات کاربرانش را جمع آوری می کند.

نجوع اسفاده از اطلاعات توسط آناهیت

به منظور ارائه محصولات و خدمات بهتر به شما، وب سایت آناهیت دو نوع اطلاعات را جمع آوری می کند: اطلاعات شخصی و اطلاعات غیر شخصی.

اطلاعات شخصی: به اطلاعاتی که در مورد هویت شخصی کاربر می­باشد، اطلاق می­گردد. این اطلاعات شامل نام ، آدرس، شماره تماس، آدرس ایمیل و اطلاعاتی که مربوط به تشخیص هویت کاربر است، می­باشد و برای انجام فرایند خرید و ارسال کالا ضروری می باشد. آناهیت این امکان را برای کاربران محترم فراهم می آورد که در صورت عدم تمایل به پر کردن اطلاعات شخصی ، بتوانند از کلیه قسمت های وبسایت بازدید فرمایند. برای استفاده از تمام امکانات و سرویس های وبسایت و به خصوص فرآیند خرید در آناهیت، کاربر باید اطلاعات شخصی خود مانند ، نام ، تلفن ، آدرس، کد پستی و ... را ارائه دهد. این اطلاعات صرفاً بابت قرار گرفتن فرآیندها در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران می­باشد. وب‌سایت آناهیت طبق قوانین حفظ حریم خصوصی متعهد می‌شود که اطلاعات شما کاربران محترم را با استفاده از تمام امکانات و منابع خود محافظت نماید و به هیچ‌عنوان این اطلاعات را در اختیار موسسات و سازمان‌های دیگر به منظور تبلیغات یا خدمات دیگر ارایه ندهد.

اطلاعات غیر شخصی: اطلاعاتی همچون دفعات بازدید، مدت زمان بازدید،‌ نسخه‌ی مرورگر و بسیاری اطلاعات فنی دیگر تنها به منظور بهبود بخشیدن به خدمات، استفاده خواهند شد و ارتباطی با اطلاعات شخصی فرد نخواهد داشت.

Enjoy healthy drinking water